so 25.5.2013 |

Zápas Zubří - Hranice

Pětibrankovou porážkou se na konci sezóny rozloučili s domácími fanoušky házenkáři Zubří. Hranice se pak díky vítězství nad loňským mistrem radovaly ze zisku druhého nejcennějšího kovu. Už po 8. minutách hry vedli házenkáři Hranic 5:2, ve 22. minutě ukazovatel skóre hlásil 13:4 pro Hranické a vypadalo to na jasnou záležitost! Řádili hlavně Stržínek s Tůmou. Před přestávkou Valaši korigovali a ve 36. minutě to bylo „jen“ o šest, ovšem víc ztrátu domácí házenkáři nezredukovali. Naopak. Deset minut před koncem to za stavu 20:29 vypadalo pro Zubří na velmi nepříjemný závěr sezóny, ovšem silným finišem zkušeného Bechného s mladičkým Polozem se nakonec Zubřanům podařilo vybojovat alespoň přijatelný výsledek 26:31.